خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
آموزش طراحی سایت داینامیک سایت آموزشی
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

SEO SITE

خدمات نگین کد :
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت شرکتی
طراحی وب سایت پزشکی
طراحی سایت تفریحی
طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی سایت تبلیغات
طراحی سایت کاریابی
طراحی سایت خبری
طراحی سایت نیازمندی
طراحی وب سایت ورزشی
طراحی سایت تجاری
طراحی وب سایت دانلود فیلم
طراحی سایت آموزشی

افزایش رتبه ی سایت :

Increase site rank

سئو سایت :

اگر شما زیبا ترین و پیشرفته ترین سایت دنیا را هم داشته باشید ولی این سایت در سرچ گوگل بالا نباشد به عبارتی در میان کاربران اینترنتی دیده نشود هیچ فایده ای ندارد.
ما با به کارگیری استاندارد های برنامه نویسی و بهینه سازی سایت رتبه ی سایت شما را در گوگل بالا میبریم .
در این جا توضیح جامعی درباره ی سئو و بهینه سازی سایت های کدنویسی شده و آماده میدهیم :

بهینه سازی فروشگاه Apple App :

فروشگاه App یک بازار بسیار رقابتی است و برای به دست آوردن رتبه ی خوب مناسب است، شما باید صفحات خود را بهینه سازی کنید. سه عامل مهم عبارتند از: کلمات کلیدی، تصاویر و عوامل خارج از سایت.
برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
بهینه سازی فروشگاه Google Play :
بهینه سازی فروشگاه App (ASO) برای هر فروشنده نرم افزار آندروید حیاتی است. عوامل رتبه بندی خوب ASO عبارتند از کلمات کلیدی، بررسی برنامه ها و رتبه بندی، دانلود و نصب برنامه ها، تعداد لینک ها به برنامه و ... . علاوه بر این، اگر تصاویر شما زیبا هستند و شما نسخه های محلی برنامه خود را ارائه می دهید، این امر به بهبود بیشتر رتبه بندی و فروش بیشتر کمک می کند..

پلاگین SEO برای وردپرس :

از ده ها تن از پلاگین های جستجوگر برای وردپرس، تعداد کمی از آنها واقعا درخشان هستند. اینها عبارتند از جستجوگرهای وردپرس توسط Yoast، All in One SEO Pack، Google XML Maps، SEO Friendly Images, Share This, Broken Link Checker، و برخی موارد دیگر. ممکن است چندین ابزار جستجوگر وجود داشته باشد و هرچند هیچ کس نقش آنها را نفی نمی کند، یکی از ساده ترین و قابل دسترس ترین راه های بهینه سازی سایت وردپرس شما با کمک افزونه های وردپرس SEO است. خوشبختانه، بسیاری از افزونه های وردپرس SEO برای انتخاب شما وجود دارد.
برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
Sub Domains در مقابل Sub Directories: URL ها و نویگیشن های یک سایت برای جستجوگرها اهمیت دارد، اما عناصر ساختار سایت که بر روی جستجوگرها تأثیر می گذارد، در اینجا به پایان نمی رسد.
دشوار است بگویم که آیا زیر دامنه ها برای جستجوگرها بهتر است یا نه، زیرا بستگی به بسیاری از عوامل دیگر دارد. با این حال، یکی از مواردی که شما از یک دامنه جداگانه بهره مند می شوید، زمانی است که شما چندین صفحه برای یک کلمه کلیدی دارید. گوگل معمولا تعداد نتایج جستجو را در هر دامنه محدود می کند، مگر اینکه آنها بسیار مرتبط باشند اما این به زیر دامنه ها اعمال نمی شود. به عبارت دیگر، اگر دامنه ای با زیر دایرکتوری داشته باشید و 10 نتایج مربوطه داشته باشید، به احتمال زیاد گوگل فقط 2 یا 3 مورد را نشان می دهد، در حالی که اگر شما 5 زیر دامنه داشته باشید، احتمالا 2 یا 3 نتیجه در هر زیر دامنه (یا 10-15 در مجموع) نشان داده خواهد شد. یکی دیگر از مزایای زیر دامنه برای جستجوگرها این است که شما می توانید کلمات کلیدی خود را به عنوان نام زیر دامنه های قرار دهید. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
چگونه می توان سایت خود را در برابر به روز رسانی موتورهای جستجو ایمن کرد ؟ این امکان وجود ندارد که سایت را به طور کامل در برابر به روز رسانی الگوریتم های موتورهای جستجو محافظت کنید اما برای به حداقل رساندن آسیب، می توانید کارهای زیادی انجام دهید. به عنوان مثال، برای متن طولانی کلمات کلیدی بی پایان را هدف قرار ندهید و برای کلمات کلیدی کم رقابتی بهینه سازی شده، به طور منظم مطالب جدید ارسال کنید، لینک ها را فقط از سایتهای معتبر دریافت کنید. همچنین از PPC و رسانه های اجتماعی به عنوان منابع ترافیکی استفاده کنید. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
برنامه ریزان کلمات کلیدی Google و سایر ابزارهای کلید واژه کلیدی : بهترین ابزارهای حجم کلیدی عبارتند از Google Keyword Planner, Bing Keyword Tool و WordTracker Keyword Tool.
سرچ کلید واژه یک مرحله ایجاد یا شکست در هر کمپین تبلیغاتی است. اگر شما آن را اشتباه انجام دهید، تمام تلاش های شما (و پول) بیهوده است. به همین دلیل است که شما نیاز به ابزار سرچ کلید واژه قابل اعتماد دارید. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.

سرعت وب سایت و رتبه بندی جستجو:

سرعت وب سایت به طور مستقیم به رتبه بندی جستجوگرها وابسته نیست، اما یک عامل است. معایب داشتن سایت کند بیشتر از رتبه ی پایین سایت است. گوگل به طور مداوم الگوریتم خود را برای مرتب سازی سایت ها بر اساس ربط کلمات کلیدی اصلاح می کند در حالی که کلمات کلیدی و لینک ها همواره همان طور هستند، این امر به نظر می رسد که از عوامل جزئی به حساب آید. به عنوان مثال،,زمانی که شما سرعت وب سایت را افزایش دهید ممکن است تعجب کنید که چه چیزی در رتبه بندی جستجو قرار گرفته است، اما در واقع این یک عامل (با اهمیت جزئی، دقیق بودن) است که موقعیت شما را با Google تحت تاثیر قرار می دهد. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
چرا استفاده از Captchas در سایت شما یک ایده بد است ? Captcha به کنترل هرزنامه ها کمک می کند , اما مضرات خاص خود را دارد و به سایت آسیب وارد میکند . بعد از پنجره هایی که داخل سایت هستند Captcha دومین چیزیست که در یک وبسایت آسیب زننده است. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
چگونه رتبه بندی SEO را با

Google Plus بهبود دهیم ?

گوگل پلاس مزایای بسیاری برای جستجوگرها برای نشان دادن سریع - از پیوندهای dofollow، به متن مربوطه را دارد. برای به دست آوردن منافع از گوگل پلاس، شما نیاز به ایجاد یک نمایه عالی، ارسال خوب مطالب، فعال بودن، و بالاتر از همه - ایجاد یک جذابیت درباره صفحه و حداکثر استفاده از گوگل Authorship دارید. در تلاش برای بهبود رتبه بندی جستجوگرها ما معجزه می کنیم و همه چیز را که می توانیم درباره ی آن فکر کنیم، سعی می کنیم امتحان کنیم.آنچه مهم است این است که چیزی را امتحان کنید که تاثیر زیادی بر رتبه بندی جستجوگرهای SEO دارد اما خیلی شناخته شده نیست . G +، شبکه اجتماعی Google مطابق با این الزامات است - به نظر می رسد برای رتبه بندی معجزه میکند ، در حالی که اکثر افراد (به استثنای کسانی که همه چیز را امتحان می کنند)، که از شبکه های اجتماعی برای جستجوگرها استفاده می کنند، تمرکز خود را بر روی

فیس بوک

متمرکز می کنند، زیرا محبوب تر از G + هستند. با این حال، به نظر می رسد G + برای تلاش های ما بیشتر از فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی هزینه می کند. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
نحوه دریافت ترافیک از وبلاگ

Tumblr :

وقتی که شما نیاز به ترافیک دارید Tumblr یک گزینه عالی است.با یک پروفایل خوب،با محتوای با کیفیت پست ایجاد کنید (و در صورت امکان، آن را به طور مرتب انجام دهید)، با سایر کاربران ارتباط برقرار کنید و این به شما کمک خواهد کرد که محبوب شوید. هنگامی که شما محبوب شدید،این امر قطعا شانس خود را برای دریافت ترافیک نه تنها به مشخصات وبلاگ Tumblr شما، بلکه به سایت شما نیز افزایش می دهد. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
سئو چگونه حسابرسی میشود ؟ این مقاله به شما می آموزد که چگونه SEO حسابرسی میشود. ممیزی جستجوگرها شامل مراحل مختلفی نظیر تجزیه و تحلیل قابلیت دسترسی به سایت شما و Indexability، فاکتورهای رتبه بندی در صفحه و خود صفحه، و همچنین مقایسه با رقبای شما می باشد. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
چگونه سئوی رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنیم ؟ آیا شما تا به حال احساس کردید که مهم نیست که شما چه کاری میکنید و هر تلاشی میکنید در موتور های جستجو بی فایده است ؟ این در حالی است که ممکن است که شما در حال انجام کارهای اشتباه باشید، یکی دیگر از دلایل ممکن برای عملکرد ضعیف SEO ی شما این است که رقابت شما واقعا سخت است. اگر شما در یک فضای بسیار رقابتی هستید، رقابت شما واقعا می تواند بسیار غم انگیز باشد. در اینجا برخی از مراحلی که شما می توانید برای تجزیه و تحلیل سئوی رقبای خود انجام دهید آورده شده است . برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
چگونه رتبه سایت خود را بررسی کنیم ؟ وقتی که ما پیوند یا

backlinks

و ارسال پست داریم ، و یا در یک سایت تبلیغاتی , تبلیغ میکنیم ، ما می خواهیم توسط سایت های محبوب ، خود را بالا ببریم , زیرا اینها کسانی هستند که در حال کار اند . در حالی که هیچ الگوریتم رتبه بندی ای کامل نیست و ما هرگز نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که سایت هایی که انتخاب کرده ایم، خوب هستند (یا اینکه در آینده باقی خواهند ماند)، در اینجا برخی از خدمات رتبه بندی که به شما در این زمینه کمک می بیان شده است . برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
چگونه مشتریان خود را پیدا کنیم ؟ ممکن است شما یک نابغه ی جستجوگر باشید ، اما اگر نمی دانید که چگونه مشتریان خود را بدست آورید ، نه تنها هیچ کس از مهارت های شما قدردانی نمی کند، بلکه به زودی به شکست خواهید رسید . به منظور اجتناب از این امر ، در اینجا برخی از تاکتیک هایی که باید بدانید را ذکر میکنیم . برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
چگونه مشتریان را متقاعد کنیم که تلاش شما در سئو سبب افزایش ترافیک می شود ؟ بررسی نتایج کار جستجوگرها دشوار است اما شما می توانید از برخی شاخص ها مانند رتبه بندی خوب
کلمات کلیدی جزئی
، افزایش تعداد کلمات کلیدی منحصر به فرد که باعث ترافیک می شوند، رتبه بندی های پیشرفته از موتورهای جستجو به طور کلی، رتبه بندی های بهبود یافته با خدمات رتبه بندی و دیده شدن در رسانه های اجتماعی را برای نشان دادن اینکه در حال پیشرفت هستید برای مشتری بیان کنید . برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
35 نکته درباره ی SEO و بهینه سازی سایت در حالی که ایجاد لینک و تحقیق در زمینه کلمات کلیدی حیاتی است، بسیاری از مواردی که باعث ایجاد یا شکست یک جستجوگر اینترنتی می شوند وجود دارد. این مقاله 35 درس ارزشمند را که در دهه اول در SEO شناخته شد، به اشتراک می گذارد. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
اهمیت استفاده از

Google Webmaster Tools

در Seo
Google Webmaster Tools آمار مربوط به سرچ ها ، لینک ها، خطاها ، کلمات کلیدی و نقشه های سایت را به شما میدهد . این کار کمک می کند تا مشکلات این قسمت ها را شناسایی کنید ، در نتیجه به شما برای انجام SEO ی بهتر کمک میکند . برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
نحوه محافظت از محتوا سرقت محتوا رتبه ی شما را می کاهش میدهد . برای محافظت از محتوای خود در مقابل استفاده ی غیرقانونی از Google Authorship، Google Alerts و شکایات DMCA آگاهی پیدا کنید . برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
نحوه استفاده از

SlideShare

برای هدایت ترافیک
SlideShare ، شبکه ی اشتراک گذاری رایگان است که می تواند شما را برای رسیدن به ترافیک بیشتر ، رتبه بندی بهتر با موتورهای جستجو ، و گسترش خبرنامه و ... یاری کند . برای اینکه بتوانید با آن کار کنید ، باید مقالات با کیفیت را آپلود کنید و آنها را فعالانه تبلیغ کنید . این مقاله به شما می گوید چگونه از SlideShare استفاده کنید. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
SEO ی رایگان به جای SEM پرداختنی seo ی رایگان و SEM که هزینه بر است , راه های اصلی برای دریافت ترافیک اند . هر یک از آنها نقاط قوت و ضعف خود را دارد . باید یاد بگیرید چه زمانی برای استفاده از SEO رایگان و چه زمانی برای پرداخت SEM مناسب تر است. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
چگونه یک

شرکت SEM

را انتخاب کنید ?
یک شرکت SEM خوب می تواند کسب و کار شما را رونق دهد و یا برعکس یک شرکت بد میتواند آن به خطر بیندازد. به همین دلیل شما باید بدانید که چگونه یک شریک قابل اعتماد SEM را انتخاب کنید . نکات این مقاله به شما کمک می کند تا انتخاب امن تری انجام دهید. seo ی رایگان و SEM که هزینه بر است , راه های اصلی برای دریافت ترافیک اند . هر یک از آنها نقاط قوت و ضعف خود را دارد . باید یاد بگیرید چه زمانی برای استفاده از SEO رایگان و چه زمانی برای پرداخت SEM مناسب تر است. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
بهترین برنامه های وابسته هزاران شبکه وابسته وجود دارد که اکثر آنها شایستگی اینکه زمان خود را برای آنها صرف کنید ندارند . در اینجا یک لیست از یازده شبکه ایست که ارزش پیوستن به آن را دارند : Commission Junction، Share A Sale، آمازون، eBay، Clickbank، Max Bounty، Peer Fly، LinkShare، Adsense Never Blue، PepperJam و Niche و ... . تقریبا همیشه ، برنامه های وابسته، سودآور ترین راه کسب درآمد از یک سایت است . در حالی که تبلیغات PPC می تواند برای شما پول به ارمغان بیاورد ، تبلیغات وابسته می تواند پول واقعی جذب کند . هزاران شبکه وابسته وجود دارد اما مشخص است که همه ی آنها برابر نیستند . اگر یک شبکه وابسته بد انتخاب کنید ، به سادگی وقت خود را هدر می دهید . به همین دلیل است که ما لیستی از بهترین برنامه های وابسته را برای شما آماده کردیم. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
نحوه استفاده از پست ها برای لینک ها اساسا، مزایای پست های مهمان دو تاست . اولا، شما در مقابل یک مخاطب جدید قرار می گیرید و دوم ، شما صفحات دیگران را به سایت خود لینک میکنید . اگر شما مطلب خود را در یک وبلاگ واقعا محبوب قرار دهید ، می توانید مقدار قابل توجهی ترافیک مستقیم را به سایت خود هدایت کنید و بطور ایده آل، زمانی که محصول شما توسط علاقه مندان وبلاگ یا پیج دیده شود ، شما می توانید فروش خود را نیز افزایش دهید و مشتریان خود را پیدا کنید . مزیت دوم - backlink - دلیل اصلی آن این است که پلاگین های مهمان , محتوا را به صورت رایگان به سایر وبلاگ ها ارسال می کنند . اگر سایت دارای رتبه بالایی باشد ، این لینک ها فوق العاده ارزشمند اند . برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
گزینه های Google Adwords با اینکه صدها شبکه آگهی وجود دارد ، نمی توانید بگویید که
Google Adwords Alternatives
از همه قابل قبول تر است . با این حال ، اگر نمیخواهید از رویکرد آزمون و خطا پیروی کنید و هر شبکه ای که با آن روبرو هستید را آزمایش کنید ، به این 12 گزینه Google AdWords نگاه کنید . برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.

دریافت ترافیک از Pinterest

Pinterest به شما اجازه می دهد تا تصاویر مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید و واقعا می توانند کسب و کارتان را رونق دهند .در اینجا به شما یاد میدهیم که چگونه از Pinterest برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنید . Pinterest آخرین شبکه اجتماعی است که در جهان طوفان به پا کرد . در حالی که برخی با شک و تردید آن را فقط یک سایت می نامند ، واقعیت این است آن از دیگر سایت های بی شماری متفاوت است. علاوه بر این، می توانید از Pinterest برای موفقیت کسب و کار خود استفاده کنید. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
چگونه با

Google Adsense

درآمد کسب کنیم
پول زیادی در Google Adsense وجود دارد . اگر شما می دانید که چگونه گروه و دسته ی خود را انتخاب کنید ،از چه کلمات کلیدی ای برای بهینه سازی استفاده کنید ، چگونه تبلیغات کنید ، و در چه جایی آنها را قرار دهید ، میتوانید امیدوار باشید که سایت خود را به یک منبع پایدار درآمد تبدیل میکنید . برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
Google Panda Update به روز رسانی پاندا یکی از جدی ترین تغییرات در الگوریتم های موتور جستجو در سال های اخیر است . این به روز رسانی میلیون ها سایت (و صاحبان آنها) را تحت تاثیر قرار داده است. اگر می خواهید بدانید چگونه سئو ی سایت خود را در پس از به روز رسانی پاندا خوب انجام دهید ، این مقاله را بخوانید. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
SEO برای کسب و کار محلی وقتی شما دارای کسب و کار محلی هستید و حیطه ی کاریتان مربوط به منطقه ی جغرافیایی یا کشور خودتان است ، به ترافیک محلی نیاز دارید . شاید شما از خودتان سوال کنید که چگونه این امر ممکن است، وقتی که موتورهای جستجو طبیعتا بطور جهانی عمل میکنند .این مقاله را بخوانید . یاد خواهید گرفت که چه کاری می توانید انجام دهید تا ترافیک محلی را به سایت خود هدایت کنید. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
بهینه سازی برای موتور جستجو ی baidu Baidu محبوب ترین موتور جستجو در چین است ، حتی محبوب تر از خود گوگل . به همین دلیل است که اگر شما از چین بازدیدکننده دارید ، بهتر است که سایت خود را برای Baidu نیز بهینه کنید . قوانین رتبه بندی با Baidu شبیه قوانین موتورهای جستجو دیگر هستند ، اما تفاوت هایی وجود دارد که در مقاله بان می شود. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
بهینه سازی وب سایت برای جستجوی تلفن همراه جستجوی موبایل از جستجوی دسکتاپ متفاوت است و اگر شما تعداد زیادی بازدید کننده تلفن همراه دارید ، باید سایت خود را به صورت دوستانه بسازید . کلمات کلیدی کوتاهتر ، صفحات کوتاهتر ، اطلاعات جاری و انطباق با استانداردهای تلفن همراه ، برخی از نکات کلیدی برای پیگیری هستند تا سایت شما برای جستجوگران تلفن همراه مناسب باشد. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
یوتیوب : یوتیوب یکی از بهترین راههای ارتقاء خدمات و محصولات شما و دریافت ترافیک رایگان است . اگر فیلم های شما موفق به دریافت بازدید شوند ، این امر می تواند جایگاه سایت را به طور واقعی تغییر دهد . با این حال ، برای موفقیت در YouTube ، شما باید قواعد آن را بدانید . این مقاله به شما مهمترین ترفندهای گرفتن ترافیک از YouTube و ارتقاء موفقیت آمیز آن را می گوید. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
از وب سایت خود پول بدست آورید : این مقاله روش های مختلف کسب درآمد از وب سایت شما را توضیح می دهد. برای مطالعه بیشتر این مقاله را بخوانید.
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
seo site
بهینه سازی
سایت
سئو
طراحی سایت
web design
افزایش رتبه
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت
ارتباط با ما
: شماره های تماس 09904162901 * 09361131208 *
: آدرس ایمیل ngncode@yahoo.com *
تلگرام اینستاگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس لینکدین پینترست تامبلر یوتوب
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت نگین کد می باشد.©2016-2010